אחרי קמפיין "החרדקים" נפתח קמפיין "הסרוגים"

לאור ההצלחה הגדולה שנחל קמפיין ה"חרדקים" הידוע, נפתח אתמול קמפיין המשך דומה מאוד, אך חדשני הרבה יותר בשם "מהפכת הסרוגים". הקמפיין החדש הוא ממוקד יותר ומציג בפני קהל הקוראים את העתיד שצפוי לאלו המתגייסים לצבא ומאמינים להבטחות הסרק כי הם יוכלו לשמור על אורח חיים חרדי לחלוטין גם בין כותלי היחידות הצבאיות ולאחריהם.

קמפיין "החרדקים", כזכור, הפך להצלחה מסחררת מהרגע שהופק, וגם אם היו ביקורות שנשמעו ממוגי לב שבשולי המחנה, אשר חששו מ'מה יאמרו' ו'מה יגידו', וטענו בתוקף כי מדובר בקמפיין בעייתי שלא ישיג את המטרה ורק יפגע בה – בסופו של דבר התברר כי כל הטענות והמענות היו לחינם. הקמפיין הממוקד השיג שורה של מטרות ברורות, ובראשם – ירידה משמעותית באחוזי הגיוס מקרב הציבור החרדי. הקמפיין סייע גם למיגור התופעה הבזויה בה היו נראים אברכים הנראים כחרדים לכל דבר ומתהלכים בחוצות השכונות החרדיות כשהם לבושים במדי צבא ומשטרה, ללא פוצה פה ומצפצף. כיום זה היסטוריה, וגם אלו המתגייסים לצבא חוששים לעבור בשכונות במדי צבא, מה שמסייע למיטוט הלגיטימציה להתגייס לצבא בקרב אלו הפוזלים לכיוון.

לעומת קמפיין "החרדקים" שהגדיר את המתגייסים והגייסים כחרדים – הקמפיין החדש כבר הולך שלב אחד קדימה ומציג את אלו הפועלים לשנות את הציבור החרדי מבפנים לאנשי הציונות הדתית, כאשר המוסר הוא כי אין ביניהם לבין אנשי הציונות כל הבדל, אלא שניהם חותרים להגיע לאותו מקום…

מודעות הקמפיין צפויים לפנות ישירות לאותם גורמי שוליים הפועלים למען הגיוס והאקדמיה, ומבקשים מהם לחבוש כיפות סרוגות כדי להראות לציבור הרחב כולו את האמת שעומדת מאחוריהם ולהיכן בדיוק הם חותרים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.