אסיר המערכה הבחור החשוב ישראל מאיר טולידנו תוקף שוב: "מנסים להדביק לי סטיגמה של פרענק מהדרום שנסחף"…

הלוחמים נגד הציבור הלוחם נגד גזירת הגיוס, לא נלאים.

בכל יום הם קמים עם מרץ מחודש, נגשים למקלדת, ומעלים על הכתב את החלומות וההגיגים שהזו בלילה.

אחד הנפגעים העיקריים, הוא הבחור החשוב ישראל מאיר טולידנו הי"ו.

זה התחיל במכתבה של ה"מחנכת", שהעזה לתקוף את גדול הדור שליט"א. ללא פחד ובושה.

אחר כך התחילו להמציא המצאות, כביכול הבחור שעמד בעוז בכל הנסיונות, החליט להתגייס. רח"ל.

לא נחה דעתם, עד שהעזו להזות, שגדול הדור שליט"א הורה לו לעשות כן….

לפניכם ההקלטה מדברי הבחור החשוב הי"ו:

 

מדבר ישראל מאיר טולדאנו, נחשפתי קודם לשמועות שהתפרסמו עלי שכביכול הגר״ש אוירבך הורה לי להתגייס לצה״ל עקב ההסתבכות שלי מול הצבא.

צר לי שאני צריך להתייחס לכך, אבל לגופם של דברים – לא היו דברים מעולם, הדברים רחוקים מלהיות אמת, אני יושב ולומד בישיבה ואני לא חושב שאני צריך להיות בחור עם מעלות מיוחדות כדי שלא אתגייס לצבא.

אבי לא התייעץ לאחרונה עם אף רב כלשהו בענייני כפי שהשמועות מספרות, וזה דבר מיותר ופשוט לציין שמרן ראש הישיבה הגר״ש אוירבך רחוק מלהורות הוראה כזו שאלך לצבא, וכל בר דעת שיש במוחו קצת היגיון ובינה מבין שאם מרן ראש הישיבה לוחם בכל כוחו נגד גזירת הגיוס – לא יורה בשום מצב ללכת להתגייס לצבא.

כשיצאתי מהכלא הצבאי מרן ראש הישיבה רק עודד אותי להמשיך לללמוד ולעשות שטייגען ולא להתייחס לכל הענין הצבאי, הוא עודד אותי להמשיך להיות חזק ולעמוד בחוד חנית המאבק נגד גזירת הגיוס.

כשאני מביט מהצד בכלליות וגם לגביי באופן אישי, ואני רואה את גל השמועות בזמן האחרון נגד כל מיני בחורים שלא התייצבו ושהו בכלא כמו גם עלי ספציפית, זה נראה נבזי ביותר.

אבל נבזי עוד יותר כשמגיע אדם עם תעודת עתונאי ומשתמש בכוח הזה שיש לו כדי להכפיש אנשים על לא עוול בכפם, זה דבר הזוי לפרסם דברים שלא היו ולא נבראו, וכל אדם שהיה קצת טורח ועושה את המינימום ובודק את הדברים היה מגלה כמה הדברים רחוקים מלהיות אמת.

וזה דבר שהיחידים שהעזו לעשות אותו לפני כן הם טומי לפיד ויוסי שריד – לקחת גדול בישראל ולהפיץ בשמו שקרים ובדותות שלא היו ולא נבראו.

ובאופן אישי באמת צר לי שאדם שמתיימר להיות עתונאי מתלבש על בחור שכל חטאו בכך שהוא לא מאמין באותם אמונות שלו ולא הולך בדרך שהוא חושב לנכון, ורק בגלל זה מחליט לרדוף ולהכפיש אותי.

מחליטים לצייר עלי את הסטיגמה של הפרענק מהדרום ההוא מהפריפריה שבמקרה נסחף והצליחו לסחוב אותו לכל מיני השקפות, זה הכל שקרים.

כל אלו שדואגים לעשות את זה פועלים בשירותם של עסקנים שכל מטרתם בחיים זה רק ללחום במי שנאבק נגד גזירת הגיוס וללחום ביידישקייט, כשבשורה  תחתונה הם מביישים רק את עצמם בכך שהם נטפלים לאנשים ורודפים אותם על לא עוול בכפם ומפיצים עליהם שקרים.

צר לי שאני צריך להכחיש את הדברים הללו אבל כנראה שאנחנו נמצאים במצב שכפי שהגדיר אותו הגאון רבי ישראל יצחק קלמנוביץ ׳שהיום עושים רגליים לשקר׳. אני מקווה שאנשים יפתחו את אוזניהם והגיונם ויבינו כמה המציאות הזאת היא אבסורדית.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.