,

אתרי החדשות החרדיים הממומנים מתקציב משרד הבטחון בלחץ אטומי. כתוצאה מכך מפריחים שקרים אודות "חזרה" כביכול של האדמו"ר מסטריקוב

רעידת האדמה שהתחוללה בצהרי יום ראשון עת הודלף לתקשורת מכתב הזעקה של רבני ארה"ב, מלחיצה את אתרי החדשות.

כפי שכבר פורסם וידוע לכל מי שקצת מתמצא בגזירה האיומה, הצבא מתקצב את אתרי החדשות החרדיים בסכומים עצומים על מנת לסייע בתהליך "תקופת ההסתגלות", אתרי החדשות הממומנים שחוששים מסגירת הברזים עם ביטול חוק הגיוס שכפי הנראה עקב ההתעוררות העצומה והצטרפות רבנים רבים ללוחמים כנגד הגזירה סופה הולך וקרב, חוששים מאד מהיום הזה.

השקר שהם מפרסמים כעת, שהאדמו"ר מסטריקוב, שנחשב גם הוא כמי שהחזיק בעמדה קיצונית בעניין הגיוס, ואף לפני מספר שבועות ביקר בבתי אדמורי"ם בישראל יחד עם הרב אהרן ואזנר כדי לשכנע שיש סכנה לבחורי ישיבות ומגייסים בחורים, התבטא בימים האחרונים ואמר "הטעו אותי עם סיפורים שלא היו ולא נבראו".

מבירור שערכנו עם בן ביתו של האדמו"ר, הוא אומר שמדובר בבדותא. אין מדרך האדמו"ר להתייחס לאתרי נייעס שנאסרו על ידי גדולי ישראל וכל הצופים בהם נכשלים במראות אסורות ובאיסורי לשה"ר ורכילות. מקימי האתרים הללו הם חוטאים ומחטיאים, ומי שמאמין למילה אחת שלהם הוא שוטה. האדמו"ר מבין את המצב וממשיך כל העת לנסות להציל את מה שניתן.

המקורב מוסיף, שאם הציבור ברחוב היה יודע כמה שעות האדמו"ר השקיע כדי לברר את המצב לאשורו, הם היו מבינים כמה טענות אלו חסרות שחר ומגיעות מאותם מניעים שמניעים את חוק הגיוס. האדמו"ר ישב בעצמו עם כמה חיילים שנפלו לצבא על ידי גייסים שפיתו אותם וסיבכו אותם עד שנפלו לצבא. האדמו"ר ישב עם בחורים מסובכים שעות ארוכות וניסה לסייע להם על ידי קשריו, ורק כשראה שהמקרים כה רבים וכה קשים ושהטיפול במסובכים הוא בבחינת "הקמת בית חולים תחת הגשר", הוא שינס מותניו ונאות להצטרף לרבנים הפועלים לשינוי המצב ולביטול הגזירה.

אנו מציגים כאן שוב את הציטוט מתוך תשובת המדינה לבג"ץ בעניין המימון של משרד הבטחון לאתרי הנייעס החרדיים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.