במימון משרד הביטחון, אתרי האינטרנט ה"חרדיים" ממשיכים לשקר ולייצר דיס-איפורמציה, למען האינטרסים הצבאיים

אתרי האינטרנט החרדיים ממשיכים לחגוג. בכותרת רועשת וצעקנית הם מבשרים על "סערה", לא פחות ולא יותר. "סוער בישיבת קול תורה" עפ"ל.

מי שביקר היום בישיבת קול תורה, יודע שהיה סוער היום. עוד יום סוער של חבורות, שיעורים, שטייגן, עמל התורה, ובעצם, מה לא. יום שגרתי עמוס סיפוק וקניין רוחני.

אך מה לעשות. היצר הרע – או בשמו העדכני – ממשלת ישראל, ממשלת הערב רב, אינה יכולה לסבול זאת. בשום פנים ואופן לא!!!

את אתרי האינטרנט הם כבר רכשו מזמן בכסף מלא. בספר התקציב אנו מוצאים סעיפים שונים ומשונים הצבועים בשמות בדויים, אך תכליתם אחד. שינוי פני הציבור החרדי.

כנראה שקופירייטרים שנשכרו לצורך כך, כבר לא נשארו רעיונות נוספים לאן לתעל את הכסף וכיצד לעשות בו שימוש כדי לעבוד על עוד בחור צעיר שעבר עליו יום קצת קשה והמשגיח לא חייך אליו כמו בכל יום, איך לשכנע אותו שבעצם מקומו בצבא ועליו למלא את הייעדים האימתניים כדי שעוד אחד מבני ה"מיינסטרים החרדי" (אגב, שמעתם על הדבר הזה עד לפני שנתיים?) יוכל להמשיך לחגוג לו בישיבת חברון, תוך התפנקות בבין הזמנים בזמנה ושלא בזמנה, עמידה בטרמפיאדות במרחבי אצבע הגליל והגלילות, ולינות שטח מאתגרות. כנראה שתמו הרעיונות, זה כבר יראה מוגזם, אך התקציב עוד לא תם.

אז מה עושים???

בשביל זה יש כתבי חדשות.

יושבים עם ישראל כהן, וממציאים סיפור מצוץ מהאצבע.

בחורים עפו, בחורים עפו בחזרה, על תשאלו. שדה תעופה.

והמשועממים שמרותקים למסך האייפון (המוגן, המוגן, בהכשר הרב קרליץ מהמיינסטרים) משוכנעים שהכל אמת לאמיתה ממש כשם שאמת לאמיתה שיש גייסים כמו שהעיד ראש ישיבת סלבודקה רבי משה הילל שליט"א.

בישיבה עצמה, לא שמעו על כך, מכחישים.

נו, אז מה עושים???

אז כותבים בגוף הכתבה, שבישיבה מכחישים, ויצאת ידי חובת "פקודת העיתונות", ואין עליך כל תביעה.

אבל ישראל כהן "ב כ ב ו ד ו   ו ב ע צ מ ו" כתב, אז  מה אם בישיבה לא שמעו על כך.

אבל הרי ישראל כהן הרי גם כתב שהגרמ"ד סולוביצ'יק שליט"א תקף את הרבנים שבאו להחתימו על הקריאה לעצרת, ושהוא נגד הפלג, ועוד כמה שקרים שכל מי שקצת בקי בפרטים יודע כמה שהם מופרכים, ושהגרמ"ד זועק כל יום ויום על הגזירה האיומה, ושצריך לברוח מהארץ….

הרי ישראל כהן גם כתב שהרב רבי הוא "מקק שקרן", ועוד הוסיף לתת לשקר שלו שם של "פרשייה", "פרשיית המק"ק השקרן"!!! לא פחות ולא יותר.  ישראל כהן לא הרגיש שהוא צריך לקבור את עצמו כאשר כמה שעות לאחר מכן נאלץ לפרסם טור עם שמות הבחורים האמיתיים שנפלו לצבא היישר מהסטנדר.

הרי ישראל כהן המשיך לנופף במכתב השקרי שהוצא במרמה על ידי נכדי אחד מגדולי הדור שליט"א ששכנעו את ראש הישיבה המבוגר שמצבו חמור ורק שר התורה שמוכן לרתום את עצמו ולהפוך כביכול ל"רשם" של הישיבה, הוא זה שיציל אותו. ישראל לא התבייש להמשיך לנופף במכתב האומלל ימים ארוכים לאחר שכל עם ישראל שמע את בנו של ראש הישיבה שופך את כל הבוז על ראשי אותם נוכלים רשעים שמשתמשים בשם סבם הגדול כדי להשיג את מטרתם לחלן את הציבור החרדי ולמצוא חן בעיני ראשי השלטון שמצאו בהם שותפים נאמנים לחזון הגדול להפוך אותנו לחרדקים.

אז, רבותי, אתם עדיין מ-א-מ-י-נ-י-ם לו???

אולי אחרי שתקראו את הקטע הבא, תפסיקו להאמין לו:

1 תגובה
  1. א
    א says:

    סוף סוף מישהו החליט לטפל בשקרן ישראל כהן, לדעתי צריך לעשות סידרה בשם "פייק ניוז – ישראל כהן", כל כתבה שלו שאינה אמיתית (ויש הרבה כאלה) פשוט לפרסם את האמת צירוף הכתבה השקרית.
    הצלחה רבה.

    הגב

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.