ההכנות לקראת העצרת נגד הגיוס

ההכנות לקראת קיום העצרת הגדולה נגד הגיוס בארה"ב מתקדמים בדיוק כפי המתוכנן. מאות פעילים עמלים יומם ולילה על ההכנות הקדחתניות שצפויות לכלול – על פי הצפי – רבבות מבני היהדות הנאמנה בארה"ב וכן רבנים רבים, ראשי ישיבות ואדמו"רים.
כחלק מהערכות מתוכננים בימים אלו רשימת הנואמים בכנס, הסדרי הביטחון סביבו ועוד שלל הפרטים הטכניים שעומדים מאחורי כל הפקת אירוע, וודאי אירוע בסדר גודל שכזה.
ברחבי ארה"ב פתחו בימים האחרונים גם בקמפיין מיוחד שמטרתו להביא לכך שהעצרת תכלול כמה שיותר אנשים, דבר שיגביר את ההד התקשורתי הן בארה"ב והן בישראל כלפי מטרות העצרת. כחלק מהקמפיין סובבו בימים האחרונים רכבים עם שלטי חוצות עליהם הקוראים לכל אחד ואחד לבוא ולהשתתף בעצרת הגדולה כפי הוראת גדולי רבני ארה"ב. לצורך קידום הקמפיין נשכרה גם משאית מיוחדת שהודבקו עליה שלטים נגד גזירת הגיוס לצבא. המשאית נשלחה לסיבוב בריכוזים החרדיים באזור ניו-יורק ועברה גם במנהטן הנחשבת לבירת הסחר העולמי.
אנקדוטה מעניינת אירעה כאשר המשאית עברה על יד בניין הקונסוליה הישראלית בניו-יורק. עובדי השגרירות שראו את המשאית עם המסרים שעליה מיהרו לצאת ולקרוא קריאות בגנות ההפגנה ובגנותם של הגורמים האחראים למסעה של המשאית ברחובות השכונה.
אכן, ארה"ב החרדית כולה מתכוננת בדחילו ורחימו לקראת ההפגנה הגדולה, שוודאי תשפיע על ההתנהלות סביב גיוסם של בני הישיבות לצבא, ותסייע למגר את הגזירה החמורה.

הקמפיין לקראת קיום העצרת נגד הגיוס בארה"ב

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.