הנתונים המלאים נחשפים: מספרם של החיילים החרדים נסק פי עשרה בפחות מעשור

 

הנציגים החרדים טוענים שבכלל אין גזירת גיוס, האתרים החרדיים מחרים-מחזיקים אחריהם ביד האחת, וביד השניה מפרסמים יומם ולילה על מגמות גיוס שונות שנפתחים, והאמת, מתברר – גזירת הגיוס מעולם לא הייתה חמורה יותר.

בשבוע האחרון פורסמו במספר כלי תקשורת נתונים חדשים על מגמת הגיוס של צעירים חרדים לצבא, מגמה ההולכת וגדלה בכמויות אדירות עם השנים. על פי הדיווחים, בתוך פחות מעשור קפץ מספרם של החיילים החרדים בצבא בלמעלה ממאה אחוזים.

הנתונים, שהוצגו בישיבת וועדת חוץ וביטחון בכנסת, מראים כי מספרם של החיילים החרדים המשרתים בצבא עומד על פי עשרה ממספרם לפני עשור. "מדובר בקפיצה דרמטית במספרם של החיילים המשרתים", אמרו נציגי הצבא בוועדה. חברי הכנסת שהשתתפו בדיון בוועדת החוץ והביטחון ציינו עוד כי הקפיצה הדרמטית במספרם של המגייסים החרדים גורמת לכך שיעדי הממשלה, כפי שנקבעו בחוק הגיוס, צפויים להתמלאות במלואם.

כמובן שהנתונים החמורים צריכים לעורר חשבון נפש בציבור החרדי, ולהביא להחרפה נוספת במלחמה שמקיימים גיבורי הכוח בגייסים, הפועלים עבור בצע כסף ומדרדרים עוד ועוד נשמות אל המזבח הצבאי.

רק נזכיר כי ברקע הנתונים הדרמטיים שנחשפו ועברו משום מה בשקט גמור, הנציגים החרדיים בכלל ממשיכים להצהיר כי אין יעדים, ואין כלל עליה במספרם של המגוייסים. כך הם מזלזלים בעצרת נגד הגיוס שנערכה בארה"ב ומתייחסים לכל אירוע נגד הגיוס כאל פרובוקציה של קיצונים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.