וועד הישיבות מחריפים את המאבק בפעילים הנלחמים נגד הגיוס

בימים האחרונים יצאו בכירי וועד הישיבות נגד הנציגים המחרפים את נפשם ועומדים בכניסה ללשכות הגיוס במטרה להזהיר את בחורי הישיבות המגיעים להתייצב, במטרה להכווין אותם בהתנהלותם מול שלטונות הצבא. התנהלות שהביא פעמים רבות – מחוסר ידיעה – לנפילתם חלילה של בחורים לזרועות הצבא. אך באורח מוזר, החל וועד הישיבות להילחם בהם דווקא ולא במטרות העיקריות העומדות לפניו – כמו הגייסים השונים הפועלים השכם והערב כדי למשוך בחורי ישיבות לרשתם, או החיילים המקבלים את בחורי הישיבות בלשכת הגיוס ומנסים להשפיע עליהם להתגייס לצבא חלילה.
במכתב המוזר שפרסם וועד הישיבות נכתב: 'בעקבות תלונות ועדויות מהימנות ביותר מהימים האחרונים נודע לנו שבסמוך למדור בני ישיבות שבתל השומר עומדים "צעירים חסרי אחריות" המנסים להשפיע על תלמידי ישיבות הבאים להגיש את הדיחוי – להמנע מלהתייצב להסדרת מעמדם, דבר שסכנתו עצומה להמשך שמירת מעמדם כבני ישיבה שתורתם אומנותם על כל המשתמע מכך'. עוד נכתב כי יש להזהיר את בני הישיבות להימנע מלהישמע לדבריהם.
באורח מוזר, עד כה לא הוציאו וועד הישיבות כל מכתב דומה נגד האויב האמיתי המשחר לפתחם של בני הישיבות – הגייסים השונים והחיילים המקבלים בלשכות הגיוס שנועדו כל כולם כדי להפיל כמה שיותר מבני הישיבות אל השירות הצבאי.
המכתב הבהול שפרסם וועד הישיבות מוכיח את האפקטיביות בעמידתם של הנציגים מחוץ ללשכת הגיוס, ואת שורת ההצלחות שהם רושמים במאבק על נפשות הצעירים שמגיעים ללשכות הגיוס ללא מידע מתאים ועלולים ליפול בחלקם כפרי בשל לידיהם המיומנות של הגייסים הפועלים בלשכות הגיוס.
0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.