חברי הכנסת החרדיים ממשיכים בטמינת הראש בחול

חברי הכנסת החרדיים ממשיכים להתעלם מהעובדות בשטח ויוצאים בהודעות השקריות לתקשורת, שכל מטרתם היא שכתוב העובדות וטשטוש המציאות הכואבת שכבר הפילה חללים רבים מעולם התורה בארץ. בראיון שנערך לאחרונה עם אחד מחברי הכנסת החרדיים ממפלגת יהדות התורה, הוא שב וטען כי אין כלל גזירת גיוס, וכי עולם התורה פורח ללא שום הפרעה.
את הראיון קיים חבר הכנסת יעקב אשר כחלק מקרב הבלימה המתנהל לנוכח ההפגנה הגדולה שנעשתה בארה"ב נגד הגיוס לצבא – אירוע שמאיים מאוד על הנציגות החרדית בכנסת ומביא אותה לנהל כנגדו קרב מאסף. בדבריו אמר חבר הכנסת: "אנו מסתכלים ימינה ושמאלה ולא רואים את מה שטוענים בחוץ לארץ על גיוס של בני ישיבה רבים אל הצבא".
משנשאל הנציג החרדי האם הטענות על כך שבחורים ספרדיים ותושבים בפריפריה מגויסים לצבא בעל כורחם, נכונים, הוא השיב: "אנחנו נמצאים היום בתקופה שעולם התורה פורח, רואים מספרים שרק הולכים וגדלים בעולם הישיבות".
חבר הכנסת המשיך ואמר ברצינות כי לדעתו את המשאבים אותם מוציאים עבור קיום ההפגנה נגד הגיוס בחו"ל היה צריך לנתב עבור טיפול בנוער נושר בארץ.
במהלך דבריו, שכאמור הינם חלק מהקמפיין השקרי והמתמשך שכל תכליתו היא הסתרת האמת מהציבור הרחב, שב חבר הכנסת על המסרים השקריים אותם מדקלמים הנציגים החרדיים השונים: "אתה רואה את גזירת הגיוס?", פנה לכתב, "אנחנו רואים דבר אחד שמי שמתייצב אין אחד שישב דקה במעצר", הוא הוסיף.
בהמשך מתנער חבר הכנסת מאחריות ואומר: "מי שמעוניין לעשות הפגנות שיעשה, אנחנו לא מתערבים לו בעניין".
0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.