חיילים חרדים נענשו לאחר שהתעקשו להמתין בין בשר לחלב

חשיפת "בחדרי חרדים" • אירוע חמור בצה"ל: במהלך טירונות חרדים בבה"ד 20 בצריפין, בה נמצאים כ-100 חרדים, בהם אברכים רבים במסגרת פרויקט שח"ר, נענשו החיילים על ידי המפקד לאחר שהתעקשו להמתין 6 שעות בין בשר לחלב • כל הפרטים

ממידע שהגיע לידי "בחדרי חרדים" עולה כי בשבוע שעבר הוכנסו החיילים לחדר האוכל לארוחת ערב חלבית – זאת בטרם חלפו 6 שעות מהארוחה הבשרית שהוגשה לחיילים בשעות הצהריים. החיילים פנו לראש מדור שח"ר אט"ל, יוסי כהן, שטיפל בעניין ונזף במפקד פלוגת הטירונים.

אם חשבתם שמפקד המחלקה יתנצל ויפיק לקחים – תחשבו שוב: התוצאה לא איחרה לבוא וסמל המחלקה החליט לטרטר במשך שעה את החיילים בעקבות התלונה. חייל המשרת בסיס אמר ל'בחדרי חרדים': "סמל המחלקה, ליעד, קרא לנו – והריץ אותנו בבסיס. לאחר עשר דקות שאל אותם הסמל 'אתם יודעים למה יש לכם זמן איכות איתי? כי אתם פונים לדרגים הגבוהים'".

"הטעות נעשתה על ידי מ"כ (מפקד כיתה) צעיר אשר הכניס את החיילים לחדר אוכל חלבי לפני שמותר להם" אומר ל'בחדרי' גורם בצה"ל. לדבריו, "באופן חד פעמי, פתחו לחיילים זמן נוסף של חצי שעה בכדי שיוכלו להמתין 6 שעות כראוי בין בשר לחלב".

לנו נותר רק להוסיף, שאם כך במסגרת שמיועדת לחרדים, חיילים נענשים על  ידי המפקד משום שהתלוננו בדרגים הגבוהים, מה מצבם של אברכים ובחורים אומללים רבים שנפלו למסגרות מעורבות? מה נותר מהאידישקייט שלהם אחרי שבועיים בצבא???

2 תגובות
 1. אלעזר
  אלעזר says:

  שלא יחשבו מהכתבה שמר מרגי דואג לציבור החרדי או לתורתנו הקדושה אלא ההיפך הוא דואג לחילון הציבור החרדי ולריקון הבריכה ע"י שכך הוא יוכל לפרסם שצבא חרדי ע"פ כל כללי ההלכה זה דבר אפשרי ה"י

  הגב
  • shaul
   shaul says:

   לצערינו, אכן מר מרגי לא בוחל בכל דרך לקדם את גיוס החרדים, ולהצר את רגלי המוחים נגד הגזירה האיומה.
   המגיב צודק בכל מילה.

   הגב

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.