כך הפך חבר הכנסת מאיר פרוש לשליח השלטון להפלת עולם התורה

 

בתקופה האחרונה מסתכלים רבים בציבור לעבר פועלו ועשייתו המסוכנת של חבר הכנסת מאיר פרוש ומזדעזעים מההידרדרות אליה יכול היה להגיע איש אשר בשם חרדי יכונה.

חבר הכנסת פרוש, אשר ניהל, בין היתר, את המסע שנועד להשתיק את המחאה הגדולה נגד גזירת הגיוס, ספג לאחרונה מכה קשה כאשר קלונו פורסם ברבים, זאת לאחר שהגאון רבי יהודה עדס יצא נגדו בחריפות.

הגאון רבי יהודה עדס, ראש ישיבת קול יעקב ומגדולי רבני ספרד, תקף במהלך שיעורו השבועי את התנהלותו של סגן השר, אשר אחראי על התנהלות משרדו בכל הנוגע לחינוך החרדי.

"יש הוראה שהמלמדים יכולים ללמד רק מה שמשרד החינוך מכתיב להם", אמר הרב עדס בזעזוע. הרב הוסיף ותקף גם את החובה שהטיל משרד החינוך על המלמדים ללמוד הוראה טרם קבלתם למוסדות החינוך.

במהלך השיעור חשף הרב עדס שורה של סיפורים מסמרי שיער שהגיעו לידו, ובהם נחשפת ההידרדרות החמורה של מוסדות החינוך החרדי, הידרדרות שעליה אחראי סגן השר מיהדות התורה.

אחד הסיפורים היותר מזעזעים שסיפר הרב עדס נגע לגן, אשר משרד החינוך אסר עליו ללמד את סיפור בריאות העולם… במשרד החינוך הסבירו למנהלי הגן ההמומים כי העילה לאיסור שניתן על לימוד הנושא היא בגלל שסיפור בריאת העולם הוא "נושא מופשט".  "זה נושא מופשט. אתם שומעים? הנושא מופשט. הקב"ה זה מושג מופשט, לא חושבים עליו", זעק הרב עדס בכאב.

בהמשך פנה הרב באופן אישי אל חבר הכנסת פרוש וביקשו להתפטר.  "אני פונה פה אישית לר' מאיר פרוש שהוא סגן שר החינוך. מה תענה ביום הדין לאביך שאתה נמצא במשרד החינוך? שתי ברירות לפניך: או שתפעיל כוח לבטל את הגזירה ותמנע את זה או שתקום ותתפטר ותעשה קידוש השם. לא כדאי לך ר' מאיר פרוש שאתה זה שתהיה ששבר את חומת הדת", זעק הרב מדם ליבו.

התנהלותו הבעייתית של מאיר פרוש, שכפי שראינו הגיעה עד לשולחנם של גדולי הדור, איננה מסתיימת בשיתוף פעולה הדוק עם הממונים על גזירת הגיוס ואנשי החינוך הנלחמים ביהדות, אלא כוללת פעילות ענפה כמעט בכל דבר העומד לרועץ בפני היהדות החרדית. כך, באמצעות בנו, המשמש כראש עיריית אלעד, פתח פרוש בשורה של אירועים שכל תכליתם לקרב בין ילדי ישראל הטהורים אל מוסד המשטרה הנבזה, וזאת באמצעות קיומם של ימים המכונים "יום משטרה וקהילה". בנוסף מנהל פרוש מסע יחסי ציבור נבזי באתרי האינטרנט, שכל תכליתו היא להשתיק את נפילתם של מאות בחורים ספרדיים על המזבח הצבאי.

 

 

נלחמים בגזירת הגיוס המושתקת

 

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.