מאיר פרוש תוהה: ממי נתניהו מפחד; השאלה היא ממה מאיר פרוש מפחד

טור מלא רהב התפרסם בימים האחרונים בעיתון 'המבשר'. על החתום היה חבר הכנסת מיהדות התורה, מאיר פרוש. בכותרת הטור פנה פרוש אל ראש הממשלה נתניהו ובו תהה – ממי ראש הממשלה מפחד. פרוש מוסיף ומציין בטורו כי עד כה נתניהו היטיב לעמוד מול הלחצים מבית ומחוץ.

בטורו כותב פרוש: "ראש הממשלה נתקף בפחד מפני גורמים רפורמיים והחליט להקפיא אתחוק הגיור והנחה לא לקדם הליכי חקיקה בענין החוק עד לקבלת המלצות צוות שמינה תוך חצי שנה בנושא. ואני תמה, ראש הממשלה: ממי אתה מפחד?".

בהמשך מכתבו מסביר פרוש כי ראש הממשלה עומד בהצלחה מול לחצים שונים ורבים: "אתה עומד בלחצים איתנים מול אלה שמסבירים "במתק" מדוע לא כדאי להתעקש על בניה ברחבי יהודה ושומרון, ואתה ממשיך, ובצדק, לעמוד על כך שתהיה בניה יהודית בכל מקום – ואתה מקבל פיק ברכיים מאותם גורמים כשהם צווחים נגד עקרונות היהדות?" תוהה פרוש.

עוד כתב סגן השר: "אתה ניצב איתן מול כוחות שונים שמבקשים לגרור שוב את ישראל למשא ומתן וותרני עם הפלסטינים, כי אתה מבין כי העמידה על העקרונות שהם לטובת המדינה חשובה יותר מכל – ואתה נופל בפח שטומנים לך אותם גורמים בדיוק כשהם נלחמים נגד תורת משה?". בקיצור, מאיר פרוש הפך למושיעם של היהודים, ולקול הקורא העיקרי נגד כניעות העלולים לכרסם בחומת הדת. או לפחות כך הוא חושב שנאמין כולנו. אבל, לא פרוש, אין הרבה שקונים את מתק שפתיך.

השאלה היא ממה אתה מפחד, מר פרוש. מדוע הפקרת את מיטב בנינו אל עמקי פי שחת, אל המקום הנמוך ביותר שניתן להעלות על הדעת – הצבא הישראלי? מדוע יצאת למסע הסברה בו ניסית לספר כי היעדים מתמלאים בנושרים, על אף שאתה יודע שההפך הוא הנכון? ואחרון, אחרון: מדוע וויתרת על שריד בית המקדש, ונתת לרפורמים בו דריסת רגל? ממי אתה – מאיר פרוש – מפחד?

למה אינך נעמד בעוז ובגאון על משמרת היהדות, אלא נכנע לאויבי הדת?

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.