מדינת ישראל מציגה: שחיתות והלבנת הון זה בסדר; אי התייצבות בלשכת הגיוס – עונשה מאסר בפועל

הרחוב שממול לביתו של היועץ המשפטי לממשלה אינו שקט לאחרונה. מפגינים המגיעים אליו כמעט מידי יום, עוצרים את התנועה באזור, מניפים שלטים וזועקים סיסמאות בגנותו של היועץ המשפטי ומערכת החוק הישראלית. קצפם עלה לאור העיכוב הרב בהגשת כתב אישום כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, לנוכח הפרשיות הפליליות בהם נקשר שמו.

כזכור, בתקופה האחרונה נחקר ראש הממשלה סביב שלל פרשיות שנקשרו בשמו. הראשונה שבהם היא פרשיית הצוללות, בה עלה חשד לשוחד שהוענק לראש הממשלה וסביבתו מצדה של חברת הספנות הגרמנית. החקירה השניה נוגעת לקשריו של נתניהו עם מוציא לאור עיתון מתחרה לשופרו שלו. והפרשייה השלישית נוגעת למתנות שקיבל נתניהו מידידים, אילי הון.

שלושת הפרשיות לא הביאו עד כה את רשויות החוק לבצע מהלכים משמעותיים נגד נתניהו. למען האמת דבר לא נעשה עד כה. נתניהו ממשיך לקבל אבטחה מהמדינה, לזכות במשכורת על חשבון משלם המיסים הישראלי ולהכתיב את הטון כולו במדינת ישראל. הוא לרגע לא חשב להשעות את עצמו. אבל אם אותו עדיין ניתן להבין איכשהו, הרי שאת היועץ המשפטי לממשלה, את הבג"ץ, את רשויות החוק הממהרות לפגוע בכל מי שבשם חרדי יכונה – אותם לא ניתן להבין. או שמא כן ניתן להבין. כאשר מדובר בחרדים, וודאי כאלו שביצעו את העבירה הנוראה מכל ולא התייצבו בלשכת הגיוס, בגלל שזו היא אמונתם, וכך הורו להם רבותיהם – הם חייבים לקבל עונש ראוי ומרתיע. הם מאיימים על שלטון החוק במדינת ישראל, ואחראים לכל הצרות שפוקדים את הארץ, אבל ראש ממשלה, או כל אדם אחר שאינו בשם חרדי יכונה – אם הוא עובר על החוק הכול בסדר. מוותרים לו על עברותיו, והוא יכול להמשיך ולהנהיג את המדינה בשלווה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.