מעמד קביעת מזוזות למשרדי "איחוד הישיבות בארץ ישראל"

בהשתתפות מרן הגאב"ד שליט"א ומרן הגרי"מ שכטר שליט"א, נחנכו משרדי איחוד הישיבות בארץ ישראל.

משרדי האיחוד הוקמו בהתייעצות עם גורמים משפטיים, אשר טענו כי אין כל מניעה שגוף נוסף יתן את השירות של חתימה על טופסי הדיחוי במקום ארגון "וועד הישיבות" המיתולוגי, אשר אכן הוקם על ידי גדולי ישראל, אך מאז זרמו מים רבים בירדן, והאנשים המשמשים כפקידי הארגון הפכו למשתפי פעולה מובהקים עם הצבא, ופועלים יום יום למלאות את המכסות והיעדים שקבעו חברי הכנסת הבוגדים חובשי הכיפות השחורות (עדיין).

את החתימה על טפסי הדיחוי, יכול תיאורטית למלא כל עורך דין זוטר, המאשר כי הבחור הצהיר בפניו כי הוא תלמיד ישיבה שתורתו אומנותו. פקידי הוועד הסורר ניצלו איפה את חוסר הידע של תלמידי הישיבות, והתעללו בהם קשות עד ש"הסכימו" ברוב טובם לצרף את חתימתם לטופס. פקידי הוועד אטמו את אוזנם מול תחנוני ושוועת בחורי ישיבה, בעיקר ספרדים מהפריפריה, ולא שעו לבכיים גם כאשר הביאו את אמותיהם וזקנותיהם שהצטרפו ליללה האיומה של הבחורים האומללים בטרם יפלו טרף לרשתות הצבא הנוראיות, או יכלאו לתקופות ארוכות במרתפי הכלא הצבאי.

במשרדים החדישים והמהודרים, יזכו בני התורה המסולאים בפז, ליחס המגיע להם, ולטיפול מהיר ויעיל בעניינם כדי לסדר את מעמדם מול הצבא ללא דיחוי וללא כל התעללות מבזה ומתישה אשר מאפיינת כיום כל פגישה של בחור ישיבה מול פקיד מהוועד הסורר.

גדולי ישראל שליט"א שכיבדו את המעמד, קבעו מזוזות בפתחי המשרד החדש, והאצילו מברכותיהם על התורמים הנכבדים שהזילו זהב מכיסם למטרה הנעלה, ועל העסקנים מארגון "מרכז ההצלה", שלמרות ההתעללות הנפשעת של השלטונות, ממשיכים במלאכת הקודש, ועושים יום ולילה למען הצלת עוד בחור ועוד בחור מרדת שחת רח"ל.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.