שפל חדש לאתרים החרדיים: שר מהליכוד מגיע ללמד את החרדים כיצד ממגרים אלימות…

סימן נוסף לכך שלאתרי החדשות החרדיים אבדה הבושה: חבר הכנסת אמיר אוחנה זומן לאחרונה לראיון בלעדי באתר החרדי כיכר השבת, במטרה שיסביר לקהל הקוראים החרדי כיצד עליהם למגר את האלימות ההולכת וגואה בחברה החרדית, אלימות שמופנית כלפי החיילים החרדיים. כן, חבר הכנסת החילוני מהליכוד זומן כדי לחנך את הציבור החרדי כיצד עליו להתנהג. כאילו שהחברה החרדית "האלימה" צריכה אדם חילוני נאור כדי שיסביר לה כיצד מתמודדים עם שוליים קיצוניים. כאילו שהחברה החילונית היא החברה המופתית, חסרת האלימות, היכולה להטיף לציבור החרדי כיצד עליו להתנהג.

נראה שאין שפל אירוני יותר מזה אליו היו יכולים להגיע האתרים החרדים המגויסים למאבק בעד הגיוס. השאלה היא האם הם לא ראו לבדם את האירוניה בה חבר כנסת חילוני מגיע להטיף מוסר לציבור החרדי "האלים"? האם ידיהם לא רעדו לפני שהם פרסמו זאת מעל גבי אתרם? כנראה שלא.

הראיון המביש כלל סדרה של אמירות מצדו של חבר הכנסת הליכודי כלפי הצורך הדחוף בטיפול באלימות בחברה החרדית נגד החיילים מהמגזר.

חבר הכנסת אוחנה לא הסתפק בהתייחסות ישירה לתקיפות כלפי החיילים החרדיים, אלא דאג גם לחנך את הציבור החרדי בנוגע לקמפיין שבוצע לדבריו נגד החיילים, וטען כי הוא היה זה שהביא לאלימות הזו.

"זוהי הסתה לאלימות", אמר אוחנה לכתב כיכר השבת. הוא הוסיף ואמר: "ראינו אתמול אירוע של מעטפת נפץ שנשלחה לאחד הגייסים החרדים, ראינו לאורך החודשים האלה עליות מדרגה בכמה וכמה רמות, גם של ההסתה וגם של האלימות. לי אין ספק שאם לא נעצור בזה, ולא נטפל, ואני מתכוון למשטרה, לפרקליטות והכנסת, זה עלול להגיע למצבים קיצוניים".

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.