שר הבטחון ליברמן: למה אסור להתגייס ואסור לעבוד וחייבים רק ללמוד

האתרים החרדיים יצאו בכותרות גועשות: "ליברמן שוב נגד החרדים"!

שר הבטחון צוטט מתוך נאומו באסיפה של ישראל ביתינו:

"אני לא מבין את הגישה הזו, שאי אפשר לשרת בצבא ואי אפשר לעבוד, וצריך רק ללמוד. בת יכולה להמשיך להיות דתייה ולהתגייס לצבא. המציאות הזו שמנסים פה לייצר סתירה, בין יהדות לבין עבודה, בין יהדות לבין שירות צבאי, בין יכולת להמשיך ולהיות בת דתייה ולשרת בצבא, כל זה 'פייק ריאליטי'".

מה שנותר לתמוה, למה אותו אתר נזעק. ליברמן בסך הכל חוזר, על מה שאותו אתר טוען כל הזמן. באותו אתר, יש חלק מיוחד שנקרא "חרדים במדים", שם ניתן להתעדכן על הפלוגות החרדיות החדשות, להרשם ולהתרשם. כל מהותו של אותו אתר, הוא קרירות לכל דבר שבקדושה. מי שהאינטרנט שלו אינו חסום כפי הצורך ויש לו גישה לאותו אתר, סופו ידוע מראש. כדאי שירשום צוואה לפני מיתתו הרוחנית.

לא רק אותו אתר. ישנם חברי כנסת חרדיים, שחתמו על חוק גיוס נוראי, הקובע יעדים אימתניים של גיוס חרדים. היעד כבר השנה הוא 3200 חרדים! מתוך מחזור של פחות מ7000. דהיינו 50 אחוז מתגייסים!

כל אחד יודע, שאצל הציבור החילוני אחוז המתגייסים עומד על פחות מחמישים אחוז. דהיינו שהיעד שקבעו אותם חברי כנסת הוא כבר השנה גבוה מהממוצע החילוני!

שלא לדבר על היעד בשנה הבאה ובעוד שנתיים, אז היעד יעמוד כבר על 5200 מתגייסים בשנה. זאת אומרת כ80% מהמחזור!!!

כל בר דעת מבין, שבחסות "הרע במיעוטו", חתמו כל חברי הכנסת החרדיים, מכל המפלגות  על חוק גיוס דרקוני שקובע אפליה מתקנת לחילונים. דהיינו תחת שבשנים הראשונות של המדינה החרדים השתמטו משירות והחילונים שרתו, מעתה ואילך, ונהפוך הוא, אשר ישרתו החרדים את החילונים…

ומה להם כי ילינו על ליברמן? הוא אמור להבין את מה שהחרדים לא מבינים???

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.